Jak najłatwiej zdobywać doświadczenie?

Popularny exp. to punkty(doświadczenie) jakie gracz zdobywa podczas gry w settlers online. Jedynym sposobem jest podbój wrogich osad, za które dostaje się określoną ilość punktów doświadczenia. Już nie wiem za jakie przygody się dostaje najwięcej punktów, ale chciałbym się z Tobą podzielić możliwością łatwiejszego zdobywania doświadczenia. O ile jeszcze podczas podboju wyspy nie ma w tym żadnej filozofii, to jednak już po jej zdobyciu trzeba się trudzić nad przygodami. Niektóre z nich warto wykonywać ze względu na cenny łup i wysoki exp. ale też nie każdego stać na wielkie straty w wojsku, a fajne i drogie przygody potrafią zredukować Twoje wojsko:)
Niektórzy się pytają - "settlers online jak szybko wbić lvl"
Więc,

jak szybko zdobyć doświadczenie w settlers online?

Zrobiłem mały poradnik, który pozwoli małymi kosztami(niewiele wojska i monet) i zdecydowanie szybciej, a zarazem łatwiej zdobywać doświadczenie w grze settlers online. Sam wiesz że za awansowanie na kolejny poziom masz cenne nagrody. Mi się podobają te od 32 poziomu wzwyż, czyli patenty budowlane i klejnoty.


Czy to hacki albo cheaty?
Poradnik nie zawiera żadnych hacków. To zwykły sposób na przyspieszenie awansowania z minimalnym kosztem. Nie ściągasz żadnych programów ani niczego nie instalujesz, bo poradnik to zwykły tekst z mapką.

Jak przeczytać ten poradnik?
Umieściłem go w wersji do pobrania. Można pobrać poniżej.


PORADNIK DO POBRANIA 

8 komentarzy:

 1. Dzięki coś nowego się dowiedziałem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jedna wielka ściema nie muszę za to płacić nie kupujcie kota w worku!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a czytałeś to w ogóle? zresztą nie ja decyduje czy wykonanie oferty jest odpłatne tylko hosting, a zdarzają się oferty darmowe

   Usuń
  2. a po drugie to jeden gość kiedyś skopiował poradniki przygód z forum i sprzedawał na allegro po 5 zł

   Usuń
 3. daje rade nawet ten poradnik, dzięki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. no no, poradnik bardzo mi się przydał choć nie spodziewałbym sie tego czytajac twoja strone, bez urazy:)

  OdpowiedzUsuń